Grupa „Kamyczków” i „Kropelek” wybrała się do Apilandii.
Grupa „Kamyczków” i „Kropelek” wybrała się do Apilandii.
Podczas zajęć otwartych Kropelki poznawały tajemnice wody.
Kropelki przypomniały sobie zasady ruchu drogowego oraz znaczenia znaków drogowych.
Przedszkolaki z grupy „Iskierki przyjaźni” oraz „Kropelki dobra” wzięły udział w zajęciach umuzykalniających.