Przedszkolaki z grup „Kamyczków” oraz „Kropelek” wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Przedszkolaki z grup „Kamyczków” oraz „Kropelek” wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Chcąc poznać wiejskie zwyczaje i tradycyjne pochodzenie produktów „Kropelki” przeniosły się na wieś.
„Kropelki” wzięły udział w warsztatach rytmicznych zorganizowanych przez Mamę Liliany i Kacpra.
W szóstym dniu Nowenny do Miłosierdzia Bożego dzieci z grupy „Kamyczków” i „Kropelek” udały się z pielgrzymką do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.
Kropelkowe zajęcia otwarte spędziliśmy razem z klockami LEGO.
Przedszkolaki z grupy „Kropelki dobra” i „Kamyczki szczęścia” wybrały się na przedstawienie pt. „Czarodziejski ołówek”.
Przedszkolaki z grupy „Iskierek przyjaźni” oraz „Kropelek dobra” obchodziły w swoich grupach Dzień Kota.