Przedszkolaki z grup "Kamyczków" oraz "Kropelek" wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Promyki nadziei

Promyki na tropie wiosny
Podczas obserwacji przyrodniczych z wykorzystaniem szkieł powiększających mogliśmy dokładnie obejrzeć piękno wiosennej przyrody. Dostrzegliśmy drobne elementy roślin, takie jak pąki, liście i kwiaty, a także małe owady ukrywające się w trawie. Wiosna okazała się pełna kolorów, życia i niezwykłych odkryć.












Tags :




