Przedszkolaki z grup "Kamyczków" oraz "Kropelek" wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Perełki radości

Radosne zabawy w Anikinie
Dzieci z grupy „Perełki radości” spędziły niezapomniany czas w sali zabaw „Anikino”. Przedszkolaki podczas swobodnych zabaw zanurzały się w basenie pełnym kolorowych piłeczek, próbowały swoich sił na ściankach wspinaczkowych czy jeździły autkami. Był to czas przepełniony radosną i kreatywną zabawą oraz integracją „Perełek”.















Tags :




