Do naszego przedszkola ponownie zawitał „Teatrzyk Eden”.
Do naszego przedszkola ponownie zawitał „Teatrzyk Eden”.
W naszym przedszkolu kolejny już raz odbyły się warsztaty ceramiczne.
W minionym tygodniu przedszkolaki uczestniczyły w pokazie baniek mydlanych.