Kamyczki upamiętniły odzyskanie przez Polskę niepodległości podczas patriotycznej akademii.
Kamyczki upamiętniły odzyskanie przez Polskę niepodległości podczas patriotycznej akademii.
Grupa „Kamyczków” wybrała się na Cmentarz Rakowicki by uczcić pamięć zmarłych.
Grupa „Kamyczków” i „Kropelek” wybrała się do Apilandii.