Przedszkolaki z grup "Kamyczków" oraz "Kropelek" wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Perełki radości

Kulinarne wspomnienie lata
Sami przygotowaliśmy owoce, sami przygotowaliśmy ciasto, sami wybieraliśmy dodatki i sami wszystko zjedliśmy, było pyszne! Musimy to kiedyś powtórzyć…
Perełki utrwaliły zasady bezpieczeństwa i higieny obowiązujące podczas przygotowywania posiłków. Z wielką ochotą zarówno przygotowały, jak i zjadały gofry.

































Tags :




