Wizyta, na którą czeka się z utęsknieniem cały rok. Święty Mikołaj zawitał do nas z uśmiechem, miłością i prezentami. Dzieci były bardzo szczęśliwe!
Przedszkolaki z grup "Kamyczków" oraz "Kropelek" wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Dzieci z grupy "Kamyczki szczęścia" świętowały Dzień Rodziny ze swoimi najbliższymi.
Chcąc poznać wiejskie zwyczaje i tradycyjne pochodzenie produktów "Kropelki" przeniosły się na wieś.