Przedszkolaki z grup "Kamyczków" oraz "Kropelek" wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.

Edmundowe świętowanie
W naszym przedszkolu radośnie obchodziliśmy urodziny i imieniny Bł. Ojca Edmunda Bojanowskiego. Z niezwykłą wizytą do dzieci przybył „Edmund” – w oryginalnym stroju i z piernikami w podarunku. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie historię życia Błogosławionego, a także dzieje naszej Ojczyzny pod zaborami. Dzieci mogły posłuchać o trosce Edmunda o najmłodszych, jego serdeczności i dobroci serca. Razem z niezwykłym Gościem dzieci modliły się tańcem i śpiewem. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak skosztował „edmundowych” pierniczków.























