Dzień dziecka trwa. Iskierki świetnie bawiły się w sali zabaw. Miały czas by pobyć ze sobą i być sobą czyli cieszyć się dziecięcymi czasem.
Przedszkolaki z grup "Kamyczków" oraz "Kropelek" wybrały się na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Międzybrodzia Żywieckiego.
Dzieci z grupy "Kamyczki szczęścia" świętowały Dzień Rodziny ze swoimi najbliższymi.
Chcąc poznać wiejskie zwyczaje i tradycyjne pochodzenie produktów "Kropelki" przeniosły się na wieś.