W grupach starszych uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez Mamę Olka na temat powstawania i przeciwdziałania smogowi.
W grupach starszych uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez Mamę Olka na temat powstawania i przeciwdziałania smogowi.
Grupa Kamyczków świetnie się bawiła w nowopowstałej grocie solnej w pobliskim KSOSie.
Grupa Kamyczków była w sali zabaw „Fikołki”.
Popołudnie minęło szybko w bardzo przyjemnej atmosferze i na wspólnym kolędowaniu.
Któż nie lubi słodkich ciasteczek z zimową herbatką?
Wspaniały występ zachwycił nie tylko rodziców.