Podczas kolejnych zajęć kulinarnych „Perełki” przypomniały sobie zasady bezpiecznego i higienicznego przygotowywania posiłków. Następnie dzieci samodzielnie zrobiły szaszłyki owocowo- biszkoptowe i z przyjemnością zjadły je na deser.
Na zakończenie tegorocznego cyklu koncertów Yamaha Music School w naszym przedszkolu odbył się pokaz tańca - street dance.
Korzystając z letniej pogody nasze najstarsze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Parku Lotników Polskich.
W grupie "Perełek" odbył się uroczysty Dzień Rodziny.